چرا سینی مایکروفر نمی‌چرخد؟


Rate this post

چرا سینی مایکروفر نمی‌چرخد؟

در سال‌ها اخیر، مایکروفر یا مایکروویو ها به یکی از ابزار ضروری آشپزخانه تبدیل شده است، و روزانه برای گرم کردن مجدد غذاهایی مانند پیتزا، ماکارونی و پنیر، و حتی برای آب کردن شکلات یا خشک کردن میوه یا سبزی استفاده می‌شود.

اما مایکروفر (مایکروویو) هم مانند دیگر لوازم خانگی دچار نقص فنی می‌شود، نقص‌هایی که در اثر استهلاک ایجاد می‌شوند. گاهی اوقات ممکن است مایکروفر سر ناسازگاری برداشته و کلا نچرخد. اما نگران نشوید، و به کمک روش تشخیصی ما دوباره مایکروفر مایکروویو خود را به روز اول برگردانید.

موتور گردان

آیا باقیمانده پاستا .. شب گذشته را در مایکروفر(مایکروویو) گذاشتید و متوجه شدید که صفحه مایکروفر نمی‌چرخد؟ در اینجا شایع‌ترین دلایل توقف چرخش مایکروفر را برمی‌شماریم.

موتور مایکروفر زیر صفحه گردان آن تعبیه شده است و باعث می‌شود غذا بچرخد و تمامی قسمت‌های آن به یک اندازه پخته شود. اگر موتور خراب شود، صفحه نمی‌چرخد و کارایی مایکروفر پایین می‌آید.

خونسرد باشید! ما می‌توانیم به شما کمک کنیم مشکل مایکروفر را تشخیص دهید و خودتان آن را تعمیر کنید؛ در نتیجه دوباره می‌توانید غذاها را آماده و گرم کنید. البته می توانید انجام این تعمیرات را به یک تکنسین تعمیر مایکروویو رویال پارت سرویس بسپارید.

موتور در قسمت تحتانی مایکروفر قرار دارد – ببینید کوبلینگ (اتصال‌دهنده) شکسته و یا ترک برداشته است.

چک کنید کوبلینگ (اتصال‌دهنده) موتور آزادانه کار می‌کند.
از یک مولتی‌متر استفاده کنید و اتصال پایانه‌ها را بسنجید.
باید روی نشانگر، متوسط بین ۲۵۰۰ و ۴۰۰۰ اهم را مشاهده کنید؛ اگر سیگنالی از نشانگر دریافت نکردید، متاسفانه باید آن را عوض کنید.

آیا موتور گرداننده درایو مایکروویو شما خراب شده است؟ برای تعویض موتور گردان نیز از ما کمک بگیرید. ما بهترین متورگردان مایکروویو و مایکروفر و وسولاردام های الجی  رو داریم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    logo-samandehi