روش تمیز کردن کابین داخلی مایکروویو


روش تمیز کردن مایکروویو

هر گونه باقی مانده غذا در فر را می توان با تمیز کردن با یک دستمال مرطوب، پاک نمود. در پخت توسط روش کانوکشن یا ترکیب، کثیف شدن ان بیشتر رخ می دهد. چهارپایه درون فر، صفحه گردان یا سینی روی ان قابل حرکت دادن هستند و می توان ان ها را با دست یا در ماشین ظرفشویی شست. هر گونه سررفتگی غذا را باید فورا تمیز کرد. بهتر این است که بعد از هر بار مصرف مخصوصا به طریق کانوکشن یا ترکیبی ان را تمیز نمود.

اسپری تمیز کردن فر

همچنین می توان از اسپری های تمیز کردن فر استفاده نمود اما باید ان ها را روی دستمال پاشید نه اینکه مستقیما روی سطح فر ریخت زیرا ممکن است به درون حفره ها نفوذ کرده و باعث خرابی قسمت های مختلف ان شوند. همیشه بعد از پاک کردن محوطه ان،‌ با یک دستمال که با اب خالص شسته شده تمام قسمت های ان را کاملا پاک کنید. اگر هر بار پس از مصرف ان را تمیز کنید، نگهداری ان بسیار راحت خواهد بود.

 

 

استفاده از سرکه سفید برای تمیز کردن

برای تمیز کردن مایکروویو و جلوگیری از صرف وقت و تلاش برای سائیدن لکه‌ ها، فقط کافی است که یک چهارم فنجان سرکه و یک فنجان اب را مخلوط کرده، به مدت یک یا دو دقیقه درون مایکروویو قرار دهید و بگذارید تا مخلوط به نقطه جوش برسد. سرکه پاک کردن لکه‌ های غذایی را که داخل مایکروویو چسبیده‌ اند، اسان میکند و شما می‌ توانید با استفاده از یک اسفنج یا تکه‌ ای پارچه نرم لکه‌ ها را از بین ببرید.

قابلیت تمیز کننده خودکار

برخی از مایکروفر ها دارای قابلیت تمیز کننده خودکار هستند. در این محصولات قابلیت خود تمیز کننده حرارتی وجود دارد. با استفاده از این قابلیت بدون کاربرد مواد شوینده یا مواد شیمیایی خاص قادر خواهید بود فضای داخلی ماکروفر را تمیز نمایید.

آموزشاخبارمقالات

how clean microwaveتمیزکردن کابینه مایکروویوتهران تکنو سرویسجرمگیری داخل مایکروویوظروف مایکروویوکابین مایکروویو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *